Smārta sapņu piparkūkas

Vakar mums vegatērijā bija mīlīgs vakars ar pamatīgu cepināšanos – Smārts cepa savu meistarpicu un pie reizes nolēmām izcept piparkūkas no mīklas, ko uztapinājām pāris dienu iepriekš.

Pica, protams, kā allažiņ un vienmēr bija brīnumgarda. Tagad virs mērcītes uzkaisām arī rauga pārslas un sanāk tāds trīts, ka traks var palikt. Bet par picu citreiz, jo šoreiz es gribu paklaigāt par piparkūkām.

Piparkūkas ir tik neticami gardas, ka es  tiešām nespēju tam noticēt. Es neesmu nekāds īpašais saldummīlis un piparkūkas vispār mani īpaši nesajūsmina. Bet nu parasti izcepu gan pāris pannas uz Ziemassvētkiem un domāju, ka šogad tak arī vajag. Uzgāju netā pievilcīgu, superātru un vienkāršu recepti (ar video pat) un nolēmu izmēģināt.

Un ziniet, man jāsaka, ka šīs ir visu laiku visgaršīgākās piparkūkas, ko es esmu ēdusi. Smārts grauza lēkādams no priekiem vien. Viņš teica, ka šīs ir tieši tās piparkūkas, kādas viņam reizēm uz svētkiem dāvinātas un viņš nekad tā ar nav dabūjis recepti.
Dīvaini ir tas, ka piparkūkām ir tāda “sviestīga” garša, bet ir arī tīkamais trauslums un kraukšķis. un vispār mmmm.

Recepte ar visu video rodama šeit, ejiet, skatiet, cepiet.  Un vispār – iesaku šo lapu paskatīt tā kārtīgāk, tur ļoti daudz kā laba. Zemstrīpas piezīmes šoreiz  īsti nebūs, jo nekā piebilstama, receptē maināma vai iesakāma nav – atliek tikai sekot jaukajam puisim no video un čakli darboties pašam. Bet ja nu kas – es te esmu un visu  klausos. :)

Tad nu, ja meklējat veganizētas piparkūkas svētku galdam vai vienkārši kāram zobam – sirsnīgi iesaku. :)

  1. No trackbacks yet.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: